竞博jbo官网-竞博JBO-竞博

Nie ma korzystnych wiatrów dla tego, kto nie wie dokąd chce iść (G.M.)


MANZONI MACHINERY
założona w 1998 przez zespół ekspertów inżynierów posiadających ponad 35 letnie doświadczenie w projektowaniu maszyn do obróbki plastycznej na zimno. Ich wielka wiedza mechaniczna pozwoliła na wprowadzanie w tłoczniach MANZONI MACHINERY kilku innowacji technologicznych, która drastycznie zmieniła świat formowania na zimno.


Rozwój i ekspansja
Pierwszy maszyny, zaprojektowane i zbudowane we Włoszech, zostało dostarczone do producentów specjalnych precyzyjnych części we Włoszech, Chinach, Japonii i Izraelu. Dzięki wysokiej jakości tłoczni i ogromnej zastosowanej innowacji technologicznej, rozpoczęło bardzo szybko swój rozwój, stając się firmą znaną na całym świecie.


Nowatorka technologia przy konkurencyjnych cenach
W 2001 roku powstało nowe przedsiębiorstwo, w Huaian Jiangsu, najbardziej uprzemysłowionej prowincję Chin. Dobra strategiczna lokalizacja w sercu regionu przemysłu mechanicznego, gdzie istnieje dostępność do dużej liczby inżynierów mechaników i wielu przedsiębiorstw o dużych zdolnościami produkcyjnych i wysokiej jakości produkcji mechanicznej.
Rozmiar sukcesu
Dzisiaj MANZONI MACHINERY o obszarze 80.000 m2, którego 10.000 m2 jest pod przykryciem, zatrudnia ponad 80 ludzi i eksportuje swoją technologię na cały świat.